kdo my z DiVanu jsme

  • Jsme dva - Ing. Michal Digtyar a Dominika Digtyar.
  • Realitnímu zprostředkování jsme se okrajově věnovali od roku 2016. Naše působiště byla Praha, zajišťovali jsme renovace a následně zprostředkovávali prodeje bytů.
  • V roce 2020 jsme se kvůli změně zákona a zařazení realitní činnosti z živnosti volné do živnosti vázané, rozhodli rozšířit své vzdělání v tomto oboru a absolvovali jsme dvanáctidenní prezenční rekvalifikační kurz realitního zprostředkovatele, který jsme úspěšně zakončili složením zkoušky odborné způsobilosti. (Tento kurz i složení zkoušky - písemné, praktické a ústní - jsme absolvovali u VRK Academy.)
  • Rovněž jsme pojištěni pro výkon naší činnosti, což je také zákonem vyžadováno.
  • Z pohledu zákona jsme tímto splnili všechny požadavky, které jsou nově stanoveny pro výkon činnosti realitního zprostředkovatele.
  • Od roku 2020 se realitní činnosti věnujeme na plný úvazek.

jakou realitní činnost vykonáváme

zabýváme se prodejem, koupí i pronájmy,
a to jak domů, bytů a komerčních prostorů, tak i pozemků a zemědělských objektů

  • Ohledně zemědělských objektů a pozemků (polí, luk, pastvin a sadů) jsme schopni vám poskytnou komplexní služby, odborně poradit a pomoci zařídit dotace v zemědělství.
    Michal vystudoval ČZU a má více než 10 let praxe v oboru zemědělského poradenství a 5 let praxe jako dotační poradce.
  • Co se týče domů, bytů a rekreačních objektů, pro ně má mimořádný cit Dominika. Vaši nemovitost připraví pro budoucí kupující tak lákavě, až možná začnete zvažovat, že byste si ji přeci jen chtěli nechat :) A v případě, že pro sebe nemovitost bude hledat ke koupi nebo pronájmu, najde vám hotové poklady!

domluvíme se

Naším rodným jazykem je čeština a ruština, ale domluvíme se s vámi i anglicky a ukrajinsky. Наши родные языки - чешский и русский, но мы также будем говорить с вами на английском и украинском языках.

Jsme připraveni se zařídit tak, aby čas schůzky vyhovoval primárně vám. Chápeme, že máte svá zaměstnání, rodiny, čas vyhrazený pro zasloužený odpočinek... a proto se s vámi sejdeme a vše potřebné zařídíme a vyřídíme v termínu a místě, které vám bude vyhovovat.

Naše působiště je přirozeně v rádiusu našeho bydliště, a tím je Středočeský kraj (zejména východní část) a Praha, ale milujeme (a dobře známe) Krkonoše a sousední oblasti. Pokud nás ale pozvete, velice rádi se za vámi a vaší nemovitostí rozjedeme i do jiných koutů naší země!

Místa, která dobře (až skvěle!) známe: Praha; okres Nymburk, Kolín, Mladá Boleslav, Kutná hora, Trutnov (Janské Lázně a okolí), Chrudim (Seč a okolí), Příbram (Sedlec a okolí)

jak celá spolupráce s makléřem funguje

Sejdeme se spolu a domluvíme se na spolupráci a představách a očekáváních. Podíváme se na vaši nemovitost a podepíšeme smlouvu o zprostředkování (a odtud si to bereme na povel my). Nemovitost připravíme, nafotíme nebo natočíme, zajistíme veškerý potřebný marketing a uvedeme na trh. Budeme komunikovat se zájemci a provádět prohlídky. Ve chvíli, kdy najdeme kupce, připravíme smlouvy, ujasníme si způsob financování (hypotéka nebo vlastní zdroje) a zajistíme úschovu. Poté se podepíší smlouvy a vyřídí se patřičné náležitosti s katastrálním úřadem. Nakonec dojde k samotnému převodu a vyplacení ceny.

Krok za krokem jaká je naše práce pro vás najdete v sekci JAKÝ JE PROCES.

kontaktujte nás

telefonní čísla:
777 44 33 28 - Ing. Michal Digtyar
604 83 70 23 - Dominika Digtyar

e-mail: divanreality@gmail.com